banner

Stonepanel - přírodní kámen k vnitřním i vnějším obkladům

Stonepanel - přírodní kámen k vnitřním i vnějším obkladům Stonepanel - přírodní kámen k vnitřním i vnějším obkladům Stonepanel - přírodní kámen k vnitřním i vnějším obkladům Stonepanel - přírodní kámen k vnitřním i vnějším obkladům Stonepanel - přírodní kámen k vnitřním i vnějším obkladům Stonepanel - přírodní kámen k vnitřním i vnějším obkladům Stonepanel - přírodní kámen k vnitřním i vnějším obkladům

STONEPANEL - kvalitní přírodní kámen pro Váš dům

Přírodní kámen Stonepanel je dnes již synonymem pro označení vysoce kvalitního přírodního kamene užívaného k vnějším i vnitřním obkladům.

Stonepanel je kvalitní a moderní přírodní kámen vhodný pro elegantní kamenné obklady interiérů i exteriérů, jelikož má složenou zkoušku mrazuvzdornosti. Zasazuje se do cementového lože, které je vyztužené kovovou síti či mřížkou ze skleněných vláken, lepí se flexibilním lepidlem na pevný a soudržný podklad (cihla, beton, apod.) Hmotnost kamene činí asi 80 kg/m2, tloušťka je pak v rozmezí 3-5 cm. Instalace je velmi jednoduchá, jelikož každý kus přírodního kamene je vytvořen ve tvaru "Z", čímž je eliminována viditelnost spojů.

STONEPANEL je především prvotřídní obkladový přírodní kámen, u kterého oceníte moderní estetické řešení a jednoduchost montáže.

Chcete li vybírat ze široké palety barev a materiálových druhů, pak zvolte přírodní kámen STONEPANEL.

V dřívější době byly k dispozici dvě řešení obkladového kamene STONEPANEL. Jednalo se o STP a novější variantu STP SKY.

STP je možno lepit pouze na soudržný podklad, kdežto STP SKY lze využít na soudržný podkad, zateplovací systémy a na obklad ve výšce nad 2 metry.

Díky rozvoji v oblasti obkladových kamenů přešla výroba pouze na systém STP SKY, který splňuje všechna kritéria. Lze ho lepit flexibilním lepidlem či využít právě výhody systému SKY a kotvit hmoždinkou.

V tuto chvíli je k dispozici pouze doprodej omezeného množství bez systému SKY, aby Vám STP SKY mohl nabídnout instalaci bez omezení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

A nyní něco málo k představení přírodního obkladového kamene STONEPANEL - STONEPANEL SKY, DECOPANEL A CUPAMAT

Přírodní kámen Stonepanel v několika variantách:

STONEPANEL SKY

přírodní kámen - kvalitní kámen pro interiéry i exteriéry vhodný pro montáž na zateplovací systém a ve výškách nad 2 metry

DECOPANEL

přírodní kámen - pro zkrášlení a oživení interiéru

CUPAMAT

přírodní kámen - elegantní dlažby a obklady

Proč vybrat přírodní kámen STONEPANEL SKY?

Přírodní kámen (kamenný obklad) STONEPANEL SKY nabízí snadno aplikovatelný moderní obkladový systém, který slouží především k obkládání stěn, domovních fasád a zdí. Kamenný obklad STONEPANEL SKY je často využíván jako účelné a přitom elegentní oživení interiéru pro obklady. Produkty STONEPANEL jsou zárukou kvalitního přírodního kamene dodávaného v materiálovém provedení - křemenec, rula, vápenec, čedič, pískovec či břidlice.

Přírodní kámen STONEPANEL s cementovým podkladem je vyztužen kovou sítí či mřížkou ze skleněných vláken, tudíž lze přírodní kámen jednoduše montovat a lepit na cihly, cementové tvárnice, betonové zdi a na mnoho dalších běžných materiálů.

stonepanel-povrchové úpravy

 

mtc logo big
443ZTk.jpg
449M2Q.jpg
451ZDQ.jpg
bestbikes-logo-big.png
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace