banner

Stonepanel Sky - kamenné obklady na zateplovací systém

Stonepanel Sky - kamenné obklady na zateplovací systém Stonepanel Sky - kamenné obklady na zateplovací systém Stonepanel Sky - kamenné obklady na zateplovací systém Stonepanel Sky - kamenné obklady na zateplovací systém Stonepanel Sky - kamenné obklady na zateplovací systém Stonepanel Sky - kamenné obklady na zateplovací systém Stonepanel Sky - kamenné obklady na zateplovací systém

Stonepanel Sky jsou kamenné obklady určené pro instalaci na zateplovací systém (extrudovaný polystyrén, tvrzená vata) a k instalaci ve velkých výškách (nad 2 metry). Tomuto účelu odpovídá i ukotvení kamenného obkladu, které je zabudováno přímo do každého panelu. Prvotřídní kvalita a odolnost kamenných obkladů STONEPANEL SKY je zárukoi ideální volby především pro Vaše venkovní fasády. Kamenné obklady STONEPANEL SKY jsou vyrobeny z přírodního kamene a jsou dodávány ve všech variantách Stonepanel.

Kamenné obklady STONEPANEL SKY jsou opatřeny vlastním systémem ukotvení zajišťujícím snadnou instalaci na všechny povrchy, kde lze využít šroubů a hmoždinek v kombinaci s flexibilním lepidlem. Váha obkladového panelu STONEPANEL SKY je cca 80kg/m2, tloušťka 3-5cm.

Stonepanel® Sky vyvinula skupina Cupa Group, přičemž využila předchozího výzkumu společnosti Cupamat. Navíc tento model prošel těmi nepřísnějšími testy a jakostními kontrolami, aby byla zaručena instalace a správná funkčnost ve výšce.

Přírodní kámen vhodný na takové kamenné obklady, jež se instalují ve výšce převyšující dva metry. Stonepanel Sky lze instalovat  na zateplovací systém,  jako je polystyren nebo tvrzená vata. Tomuto účelu odpovídá i ukotvení kamenného obkladu, které je zabudováno přímo do každého panelu. Prvotřídní kvalita a odolnost kamenných obkladů Stonepanel Sky je zárukou ideální volby především pro vaše venkovní fasády. Hmotnost obkladového panelu Stonepanel Sky je cca 80 kg/m2, tloušťka 3-5 cm.

SKY

 

mtc logo big
443ZTk.jpg
449M2Q.jpg
451ZDQ.jpg
bestbikes-logo-big.png
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace