banner

Decopanel - přírodní kámen

Decopanel - přírodní kámen Decopanel - přírodní kámen Decopanel - přírodní kámen Decopanel - přírodní kámen

DECOPANEL - přírodní kámen pro obklady interiéru

Kvalitní dekorativní materiály z přírodního kamene, vhodné pro interiér, mají název DECOPANEL.Přírodní kámen je vsazen do cementového lože, které je vyztužené mřížkou. Přírodní kámen DECOPANEL se upevňuje lepením, přičemž váha kamene je cca 40kg/m2 při tloušťce 2-3 cm. Přírodní kámen DECOPANEL se používá především v interiéru právě proto, že je velmi lehký a snadno instalovatelný. Díky odolnosti najde uplatnění taky v koupelnách, kuchyních či wellness prostorách. Přírodní kámen DECOPANEL lze využít na obklady stěn, krbů, prvků kuchyně, koupelny a pod.

Přednosti panelu DECOPANEL zhotoveného z přírodního kamene

  • vysoká trvanlivost
  • estetika
  • nízká hmotnost

Jak už ze samotného názvu vyplývá, Decopanel je elegantní dekorativní přírodní kámen vhodný zejména pro kamenné obklady interiérů. Jeho specifickou vlastností je nízká hmotnost (40 kg/m2 při tloušťce 2-3 cm), kámen se navíc snadno instaluje. Přírodní kámen je vsazen do cementové lože vyztužené mřížkou, upevňuje se lepením. Své využití nachází hlavně u obkladů stěn, krbů, prvků kuchyně, koupelen apod. Díky své odolnosti však najde uplatnění také v koupelnách, kuchyních.

Decopanel

 

mtc logo big
443ZTk.jpg
449M2Q.jpg
451ZDQ.jpg
bestbikes-logo-big.png
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace